O firmie

Od zawsze fascynowała mnie natura, jej piękno, doskonałość i niepowtarzalność form. Ta fascynacja przerodziła się w pasję do kamienia, pasję do czerpania z natury tego co najcenniejsze.

Radość sprawia mi nie tyle odkrywanie piękna ukrytego w kamieniu co dzielenie się nim z Państwem, dzielenie się swoją wiedzą i pomysłami. Ważne dla mnie jest tworzenie rzeczy niepowtarzalnych, przyjaznych oku, ponadczasowych, a jednocześnie trwałych i praktycznych.

Udaje mi się to dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w każdy realizowany projekt.

Korzystanie z bogatej oferty zaprzyjaźnionych producentów kamienia w Polsce i za granicą daje mi możliwość pozyskania dowolnie wybranego przez Państwa materiału oraz jego obróbkę z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego.

Doświadczony zespół fachowców, wysokiej klasy materiały i nowoczesne techniki montażu pozwalają mi zamocować przygotowane okładziny kamienne starannie i bezpiecznie. Współpracując z wieloma wyspecjalizowanymi hurtowniami, firmami kamieniarskimi i budowlanymi staram się dopasować materiały i usługi precyzyjnie do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zapraszając mnie do współpracy zyskują Państwo solidnego partnera dbającego o najwyższą jakość usług, negocjującego w Państwa imieniu korzystne terminy, ceny i warunki realizacji.

Chętnie służę pomocą przy wyborze materiałów, projektowaniu, czuwaniu nad prawidłowym przebiegiem procesów obróbki, montażu i pielęgnacji kamienia.

Używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony

Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek.